Nareszcie nadeszła ta chwila: pierwszy konkurs na REVIEW! Nawet nie wiecie, jak jestem podekscytowany, haha :D Żeby nie przedłużać, przejdźmy do rzeczy.


Z okazji pierwszych urodzin bloga mam Wam do zaoferowania dwie książki, a oto one:Pretty Little Liars. Kłamczuchy Sary Shepard - pierwszy tom jednej z najpopularniejszych ostatnimi czasy serii dla młodzieży.

"Wciąż tu jestem.
I wiem o wszystkim. 
A."

Alison, szkolna gwiazda, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później jej przyjaciółki: Emily, Aria, Spencer i Hanna, zaczynają otrzymywać niepokojące SMS-y. Ktoś zna sekrety, które chciały pogrzebać wraz z pamięcią o Ali.
Jak wiele dziewczyny są w stanie poświęcić, by prawda nie wyszła na jaw? 
 źródło: otwarte.euNaznaczona P. C. Cast i Kristin Cast - początek oryginalnej i zabawnej serii o wampirach pisanej przez duet złożony z matki i córki.
Zoey to zwyczajna nastolatka, która dzieli życie między szkolną monotonię a rodzinną niesielankę. Pewnego dnia cały jej świat staje na głowie. Zostaje Na z n a c z o n a i musi się udać do szkoły Domu Nocy. Tylko tam może przejść niezbędną P r z e m i a n ę w dorosłego wampira. Dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowym, fascynującym świecie. Wkrótce odkrywa, że jest wyjątkowa, co przysparza jej wielu wrogów. Sprzymierzeńcem Zoey okazuje się Erik, jeden z najbardziej atrakcyjnych i utalentowanych wampirów w szkole.
źródło: publicat.pl

Obie książki to bardzo lekkie i przyjemne pozycje, w sam raz na wakacje. Polecam!

A co trzeba zrobić, by zgarnąć którąś z tych książek? Zasady są bardzo proste i mam nadzieję, że nikt nie będzie miał z nimi żadnego problemu:

1) Udostępnij link do tej notki konkursowej na dowolnej stronie, z której korzystasz (facebook, twitter, google+, Twój blog lub gdziekolwiek chcesz).
2) W komentarzu pod tym postem podaj swój adres e-mail (tylko i wyłącznie w celu kontaktu w razie wygranej) i konkretny link do miejsca, w którym udostępniłeś/aś informację o konkursie. Napisz także, którą z książek jesteś zainteresowany/a (można wybrać tylko jedną).

Dwóch zwycięzców zostanie wybranych poprzez losowanie. Na zgłoszenie macie czas do godziny 23:59 w piątek, 15. sierpnia 2014 roku. Po tym czasie odbędzie się losowanie, a wyniki pojawią się w osobnej notce na blogu około 16. sierpnia 2014 roku. Nagrody zostaną wysłane na przełomie sierpnia/września po uprzednim skontaktowaniu się ze zwycięzcami.


+ jeśli dodasz tego bloga do Obserwowanych lub już to robisz, Twoje szanse na wygraną wzrastają (Twój udział w losowaniu jest liczony podwójnie)!

Pamiętajcie, że w razie wygranej zobowiązujecie się do podania mi drogą mailową swojego adresu zamieszkania tylko i wyłącznie w celu wysłania nagrody. Po poinformowaniu zwycięzców o wygranej drogą mailową mają oni 3 dni na podanie adresu do wysyłki nagrody. Po tym czasie nagroda przepada, a losowanie ma miejsce jeszcze raz, pomijając osoby, które nie odpisały na wiadomość.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Jeśli nie, piszcie w komentarzach. Życzę powodzenia!


KONKURS ZAKOŃCZONY, WYNIKI  TUTAJ: *KLIK*