Nie mogłem się doczekać, aż w końcu przygotuję dla Was ten post! Od ostatniego konkursu na REVIEW minęło baaaardzo dużo czasu, a często mam ochotę dać Wam od siebie coś więcej, jeśli nie mówimy już o samym blogu. A z racji tego, że moje osiemnaste urodziny ładnie zbiegły się z wybiciem kolejnej okrągłej liczby wyświetleń na REVIEW, stwierdziłem, że najwyższy czas na jakiś prezencik dla Was ;) I choć będzie trochę skromniej niż przy pierwszym konkursie, to myślę, że i tak znajdzie się ktoś zainteresowany :)

Mam Wam do zaoferowania widoczną powyżej książkę Dee Shulman Gorączka


Eva jest samotniczką, niepotrafiącą znaleźć sobie miejsca w zwykłej szkole. Kiedy zostaje wyrzucona z kolejnej placówki, trafia do St. Magdalene, szkoły dla wybitnie uzdolnionej młodzieży. Podczas jednego z wykładów zostaje zaatakowana przez tajemniczy wirus wywołujący gorączkę. Umiera, ale, ku zdziwieniu otoczenia, po kilku minutach powraca do życia. Wkrótce Eva poznaje tajemniczego Sethosa Leontisa, nieustraszonego rzymskiego gladiatora, który został przeniesiony do współczesności z II wieku naszej ery. W dziewczynie Sethos rozpoznaje swoją ukochaną, zamordowaną prawie dwa tysiące lat wcześniej Livię. Młodzi łączą siły, aby rozwikłać zagadkę śmiertelnego wirusa.


źródło: sklep.egmont.pl/


Co musicie zrobić, żeby powalczyć o nagrodę? Nie przeprowadzam rewolucji w zasadach moich konkursów, ma być szybko i nietrudno. Co do wzbudzenia w Was kreatywności mam jeszcze plany ;)


O co Was proszę:

1) Udostępnijcie link do tego posta na dowolnej stronie internetowej, z której korzystacie (może to być Wasz blog, Facebook, Twitter, cokolwiek).
2) Polubcie fanpage tego bloga na Facebooku:


3) W komentarzu pod tym postem podajcie swój adres e-mail (potrzebny mi będzie tylko i wyłącznie w celu poinformowania o zwycięstwie i poproszenia o adres do wysyłki nagrody), napiszcie, pod jakim nazwiskiem lub nazwą profilu polubiliście fanpage na Facebooku oraz umieśćcie konkretny link do miejsca, w którym udostępniliście informację o konkursie.


Należy spełnić wszystkie warunki, tylko pełne zgłoszenia zostaną przyjęte do konkursu!

Zwycięzca zostanie wylosowany. Dodatkowo, jeśli dodasz mojego bloga do Obserwowanych lub już to zrobiłeś, Twoje zgłoszenie będzie liczone podwójnie w losowaniu (masz wtedy dwa razy większe szanse na wygraną). W takim wypadku w komentarzu napisz również, pod jaką nazwą obserwujesz bloga.

Na zgłoszenie macie czas do piątku, 16.10.2015 r., do godziny 23:59. Kilka dni później na blogu zostanie ogłoszony zwycięzca, z którym skontaktuję się mailowo w sprawie wysyłki nagrody. Jeśli w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników konkursu zwycięzca nie odpowie na maila, nastąpi ponowne jego ponowne losowanie. Nagrodę wyślę pocztą lub, jeśli zwycięzca planuje pojawić się na Targach Książki w Krakowie 22-25 października, przekażę ją osobiście, jeśli tylko będzie wolał taką opcję :)

Wszystko jasne? W razie jakichkolwiek wątpliwości piszcie: nie chcę, by ktokolwiek czuł się niedoinformowany ;)

Powodzenia!